Sarı Kantaron Yağı 100 ML
Kapat

Sarı Kantaron Yağı 100 ML

45,00 TL
Sarı kantaron yağının faydalarını öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız. Sarı kantaron çayı ve öğütülmüş hali antidepresan olarak kullanıldığı bilinmekte. Bu otu Kazdağının derinliklerinden toplayıp, Olivkoy erken hasat sızma zeytinyağında 3 ay dinlendirdik. Peki neden bu ürünü kullanmalısınız ? Sarı kantaron yağının faydaları nelerdir ? * Çok derin olmayan yanıklarda harika onarıcı etkileri vardır.Yanıklar ve yaraların üzerine sürüldüğü takdirde hızlı bir şekilde hücre yenilenemesine destek olur. * Demir eksikliğinden kaynaklanan el ve ayak üşümeleri için birebirdir. Ellerinize ve ayak altlarınıza sürerseniz vücut ısısını arttıracaktır. * Vücut direncinizi arttırmak için kullanabilirsiniz.Bitkinlik ve yorgunluk durumunda bir tatlı kaşığı içmeniz tavsiye edilir. * Ülser ve gastrit gibi rahatsızlıklarda,mide yanmalarında faydalıdır. * Varis şikayetleriniz için kullanabilirsiniz. İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir. Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Sarı kantaron yağının faydalarını öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız. Sarı kantaron çayı ve öğütülmüş hali antidepresan olarak kullanıldığı bilinmekte. Bu otu Kazdağı'nın derinliklerinden toplayıp, Olivkoy erken hasat sızma zeytinyağında 3 ay dinlendirdik. Peki neden bu ürünü kullanmalısınız ?

  Sarı kantaron yağının faydaları nelerdir ?

  * Çok derin olmayan yanıklarda harika onarıcı etkileri vardır.Yanıklar ve yaraların üzerine sürüldüğü takdirde hızlı bir şekilde hücre yenilenemesine destek olur.
  * Demir eksikliğinden kaynaklanan el ve ayak üşümeleri için birebirdir. Ellerinize ve ayak altlarınıza sürerseniz vücut ısısını arttıracaktır.
  * Vücut direncinizi arttırmak için kullanabilirsiniz.Bitkinlik ve yorgunluk durumunda bir tatlı kaşığı içmeniz tavsiye edilir.
  * Ülser ve gastrit gibi rahatsızlıklarda,mide yanmalarında faydalıdır. 
  * Varis şikayetleriniz için kullanabilirsiniz.

  İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.
  Zaman zaman uyguladığımız set, indirimli ve kampanyalı satış fiyatları mağazalarımızda geçerli değildir.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır