Keçi Peyniri (500 Gr)
Kapat

Keçi Peyniri (500 Gr)

70,00 TL
Anne sütüne en yakın süt,keçi sütüdür. Yükse oranda besleyici değerler barındırır. Kazdağı’nın otları ile beslenen keçilerimizin sütünün yağını,kaymağını almadan sadece mayalıyoruz. Keçi sütünün yüksek besleyici değerlerini koruyoruz. Kazdağı’nın binbir çeşit otu ile beslenen keçilerimizin hem faydalı hem de çok lezzetli peynirlerini doğrudan size ulaştırıyoruz. Yeni sezon, bahar sütünden keçi peynirlerimiz artık satışa hazır. %100 keçi sütünden ürettiğimiz peynirlerimiz damak tadınızı zenginleştirirken, sağlığınıza değer katacak. Ortalama 8 kg keçi sütünden 1 kg peynir edildiğini biliyor muydunuz ? KEÇİ PEYNİRİMİZİN FAYDALARI NELERDİR ? - Kalsiyum zengini keçi sütü yüksek fosfor da ihtiva ediyor. Et veya balık tüketmeyenler için bu sebeple iyi bir alternatif oluşturuyor. - Anne sütüne çok benzeyen keçi sütü bebeklere de verilebiliyor. Keçi sütü, astım, alerji, sindirim sistemi hastalıkları, cilt rahatsızlıkları ve varise iyi geliyor. - Zengin oranda kalsiyum içerdiği için özellikle çocuklarda kemik gelişimini destekler.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Anne sütüne en yakın süt,keçi sütüdür. Yükse oranda besleyici değerler barındırır.
  Kazdağı’nın otları ile beslenen keçilerimizin sütünün yağını,kaymağını almadan sadece mayalıyoruz. Keçi sütünün yüksek besleyici değerlerini koruyoruz. Kazdağı’nın binbir çeşit otu ile beslenen keçilerimizin hem faydalı hem de çok lezzetli peynirlerini doğrudan size ulaştırıyoruz.
  Yeni sezon, bahar sütünden keçi peynirlerimiz artık satışa hazır. %100 keçi sütünden ürettiğimiz peynirlerimiz damak tadınızı zenginleştirirken, sağlığınıza değer katacak.

  Ortalama 8 kg keçi sütünden 1 kg peynir edildiğini biliyor muydunuz ?

  KEÇİ PEYNİRİMİZİN FAYDALARI NELERDİR ?

  - Kalsiyum zengini keçi sütü yüksek fosfor da ihtiva ediyor. Et veya balık tüketmeyenler için bu sebeple iyi bir alternatif oluşturuyor.

  - Anne sütüne çok benzeyen keçi sütü bebeklere de verilebiliyor. Keçi sütü, astım, alerji, sindirim sistemi hastalıkları, cilt rahatsızlıkları ve varise iyi geliyor.

  - Zengin oranda kalsiyum içerdiği için özellikle çocuklarda kemik gelişimini destekler.
   

 • Genel Özellikler

  Üretim Yeri Çanakkale/Çetmibaşı Köyü

  Keçi Peyniri

  Brüt Ağırlık 1100 Gr
  İçeriği %100 Keçi Sütü
  Net Peynir Ağırlığı 500 Gr
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır