Küçükkuyu Yeşil Çizik Zeytin - 1600 Gr [Yeni Sezon]
Kapat

Küçükkuyu Yeşil Çizik Zeytin - 1600 Gr [Yeni Sezon]

60,00 TL
Mutlu bir sabahın müjdesi ailecek yapılan güzel bir kahvaltıdır. Bu kahvaltıda daha iyi bir zeytin olsun istemez misiniz ? O halde size Kazdağı’nın lezzet ve şifa kaynağı limonlu yeşil çizik zeytinimizi öneriyoruz. Zeytinlerimizde katkı maddesi ya da renklendirici içermez. İçme suyuna deniz tuzu ve az miktarda limontuzu karışımı eklenerek doğal olarak tatlandırılır ve bir miktar limon dilimleri eklenerek harika bir tat elde edilir. Tamamiyle geleneksel yöntemlerle butik üretim olan yeşil çizik zeytinlerimizi güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
  • Adatepe ve Yeşilyurt köyleri arasındaki bahçelerimizden Kasım-Aralık aylarında toplanan Edremit yağlık cinsi zeytinin iri boyları secilir. Zeytinler nol suda  yıkandıktan sonra,kaya tuzu ve bir miktarda sirke eklenerek beklemeye alınır. Başta acı olan zeytinler iki üç günde bir çevrilerek acı suyunu bırakması sağlanır ve zeytinler kendi acı suyunda olgunlaşmaya bırakılır.El emeği ile yaklaşık altı ay boyunca çevrilen zeytinler  yenmeye hazır hale gelir.

    Zeytinlerden bazıları siyah iken bazıları kahverengi olabilir,renk farkı zeytinin güneşi görerek olgunlaşması ile ilgilidir. Zeytinlerimiz kaya tuzu ve sirke ile tatlanır ve hiçbir katkı maddesi ya da raf ömrünü uzatmaya yönelik kimyasal madde içermez.

    Ambalajın kapağını açtıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz ve ambalajın tabanında biriken yağlı sirkeli karışımı ara ara ambalajı ters çevirerek zeytinle harmanlayınız.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır