Mini Vazo
Kapat

Mini Vazo

120,00 TL
Doğal zeytin ağacından el işçiliğiyle üretilmiş mini vazo. Teak yağıyla korunmuştur. Vazo içinde 1,5 cm çaplı cam tüp ile birlikte gönderilmektedir. Boyutlar : Uzunluk 15 cm Dış Çap: 8 cm Delik Çapı : 1,7 cm
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Zeytin ağacı ile dünyanızı güzelleştirin. Evde, ofiste ya da işletemenizde bilge ağaç zeytinden yapılan mini vazolarımızla süslemek ister misiniz ? Buram buram zeytin kokan ahşap vazolarımız size iyi hissettirecek.

  AHŞAP VAZO, ZEYTİN KASE VE TABAKLAR

  Zeytin ağaçları gençleştirme amacıyla periyodik olarak budanır. Budanan dallar ağırlıklı olarak yakacak olarak kullanılır.  Ürünlerimiz bu mucize ağacın dallarının uzun yıllar sizinle yaşaması için tasarlanır ve üretilir. Zeytin ağacı antibakteriyel özelliği nedeniyle servis ve sunum için idealdir. Üzerinde su ve leke tutmaz. Yüzeyi pürüzsüzdür ve diğer ağaçlara kıyasla daha zor çizilir. Kolayca yıkanır ve yıkandıktan sonra çabuk kurur. Sert yapısı nedeniyle uzun vadede çok dayanıklıdır.

  BAKIM

  Daha uzun süreli bir kullanım için ürününüzü kullandıktan sonra ılık suyla elde yıkayın. Kuruduktan sonra üzerine pamuklu bir bezle zeytinyağı sürün. Bu işlemi ağaç yüzeyi kuruyup matlaştıkça tekrarlayın. Uzun süreli sıvı ile temasından, aşırı sıcak ve soğuktan, nemden koruyun. Kullanımdan kaynaklı çizikleri zımparalayarak giderebilirsiniz. Kullanımla ilgili sorularınız için info@zeytinbakkal.com’dan bize ulaşabilirsiniz.

  AHŞAP ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ GENEL BİLGİ

  Zeytin Bakkal'da satılmakta olan hiçbir ürün için ağaç kesilmemiş, hammadde, yakılmak amacıyla satılan kütükler içinden seçilerek üretilmiştir. Zeytin Bakkal, doğanın korunması için üzerine düşeni yapmaktadır.Ağaçlar yapısı gereği birbirinden farklı olduğu için görseldeki ürünle size ulaşan ürün arasında renk, doku, şekil farklılıkları olabilir.Doğal ağaç ürünler yapıları gereği tüm önlemler alınsa dahi çatlama, bükülme yapabilir. Kullanım talimatına uymak, çatlamaları azaltır.

   

   

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır