3'ü 1 Arada Kampanyası
Kapat

3'ü 1 Arada Kampanyası

230,00 TL 195,00 TL
Her zeytinyağının karakteri farklıdır, onun göre tatları da değişiklik gösterir. Siz de damak tadınıza hitap eden, şifa kaynaklarımızı uygun fiyat avantajı ile keşfetmek ister misiniz ? "Acaba hangisini alsam, tatları nasıl?" diyenler için hazırladık bu paketi.1 litre soğuk sıkım taş baskı,erken hasat ve olgun hasat natürel sızma zeytinyağı tek pakette uygun fiyat avantajı ile. Yanında zeytinyağlı sabun hediyesi ve ücretsiz kargo fırsatıyla.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Her zeytinyağının karakteri farklıdır, onun göre tatları da değişiklik gösterir. Siz de damak tadınıza hitap eden, şifa kaynaklarımızı uygun fiyat avantajı ile keşfetmek ister misiniz ?

  "Acaba hangisini alsam, tatları nasıl?" diyenler için hazırladık bu paketi.1 litre soğuk sıkım taş baskı,erken hasat ve olgun hasat natürel sızma zeytinyağı tek pakette uygun fiyat avantajı ile. Yanında zeytinyağlı sabun hediyesi ve ücretsiz kargo fırsatıyla.

 • özelllik

  Menşei Küçükkuyu/Çanakkale
  Sıkım Özelliği Soğuk Sıkım
  Ağaç Türü Edremit Yağlık
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır