Kapat

Çanakkale Domates Salçası (1 Kg)

75,00 TL
Salçamızın yapımında Çanakkale yerli tohumundan elde edilen domatesler kullanılmıştır.Herhangi bir hormon ya da zirai katkı maddesi olmadığından, salçamız tamamen organiktir. Kazdağı'nın yörük köyleri olan Çetmibaşı, Adatepebaşı ve Kızılyer köylerinden hasat edilip, köyde geleneksel yöntemlerle üretilip güneşte kurutulmuştur. Oldukça yoğun kıvamını suyunun güneşte kurutulmasına borçludur. Tadına doyamayacağınız lezzetinin kaynağı her sene saklanarak üretilen yerli Çanakkale domatesi tohumuna borçludur. Yemeklere koymaya kıyamayacağınız harika bir lezzet Zeytin Bakkal'dan, Kazdağı'ndan.
  Tükendi
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
Çanakkale Domates Salçası (1 Kg) ile Tamamlayıcı Ürünler
 • Yerli Çanakkale domatesi tohumlarından elde edilen salçamız tamamen katkısız ve organiktir. Kazdağı'nın yörük köyleri olan Çetmibaşı, Adatepebaşı ve Kızılyer köylerinden hasat edilip, köyde geleneksel yöntemlerle üretilip güneşte kurutulmuştur. Oldukça yoğun kıvamı suyunun güneşte kurutulmasına borçludur. Tadına doyamayacağınız lezzetinin kaynağı her sene saklanarak  üretilen yerli Çanakkale domatesi tohumuna borçludur. Yemeklere koymaya kıyamayacağınız harika bir lezzet Zeytin Bakkal'dan, Kazdağı'ndan.

 • Salça

  Ağırlık 1400 Gr
  Kurutma Yöntemi Güneşte kurutulmuştur
  Net Salça Ağırlığı 1000 Gr
  İçeriği %100 Çanakkale Domatesi
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır