Kapat

Olivkoy Erken Hasat Naturel Soğuk Sızma Zeytinyağı (250ml)

25,00 TL
Ekim ayında yeşil zeytin tanelerini sıkarak üretiyoruz. Yüksek oranda polifenol ve minör bileşen içeren Olivkoy erken hasat sızma zeytinğımız vurgulu meyvemsi tadının yanında içerdiği faydalı bileşenler sayesinde sağlığınıza büyük değer katacaktır. Zeytin Bakkal olarak sizleri üstün lezzetlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz...
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Olivkoy Erken hasat zeytinyağının kendine has hafif bir acılığı ve taze yaprak kokusunu andıran hoş bir kokusu vardır.Bu zeytinler işlendiğinde, daha düşük miktarda zeytinyağı elde edilir fakat nefaseti üstün niteliktedir.Ama bir zeytinyağının erken hasat olabilmesi için, ekim ayı başlarında ya da ortalarında toplanması ve henüz taneler kararmamışken işlenmesi gerekmektedir.Hasat dönemleri ülkemizde genellikle kasım-aralık aylarında olup, bu döneme ulaşan zeytinler, yeşil tanelere göre daha siyahımsı bir renge ve daha yüksek yağ oranına sahiplerdir.

  Ekim ayında yeşil zeytin tanelerini sıkarak üretiyoruz. Yüksek oranda polifenol ve minör bileşen içeren Olivkoy erken hasat sızma zeytinğımız vurgulu meyvemsi tadının yanında içerdiği faydalı bileşenler sayesinde sağlığınıza büyük değer katacaktır.

  Zeytin Bakkal olarak sizleri üstün lezzetlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz...

  Erken hasat zeytinyağının ayırt edici özelliği, olgunluk dönemini henüz tamamlamış, yeşil zeytinlerin yağı olmasıdır.
  Erken hasat zeytinyağının kendine has hafif bir acılığı ve taze yaprak kokusunu andıran hoş bir kokusu vardır.Bu zeytinler işlendiğinde, daha düşük miktarda zeytinyağı elde edilir fakat nefaseti üstün niteliktedir.Ama bir zeytinyağının erken hasat olabilmesi için, ekim ayı başlarında ya da ortalarında toplanması ve henüz taneler kararmamışken işlenmesi gerekmektedir.Hasat dönemleri ülkemizde genellikle kasım-aralık aylarında olup, bu döneme ulaşan zeytinler, yeşil tanelere göre daha siyahımsı bir renge ve daha yüksek yağ oranına sahiplerdir.


  Erken hasat sızma zeytinyağının ayırt edici özelliği, olgunluk dönemini henüz tamamlamış, yeşil zeytinlerin yağı olmasıdır.

  Olivkoy özel seri bu üst sınıf yağı; salata, mezeler ve kahvaltıda çiğ olarak tüketebilirsiniz. Ayrıca yemeklerinizde de güvenle kullanabilirsiniz.

 • özelllik

  Hasat Zamanı Ekim 2018
  Menşei Küçükkuyu/Çanakkale
  Sıkım Özelliği Soğuk Sıkım
  Ağaç Türü Edremit Yağlık
  Asit Oranı 0.5% Max
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin,Zeytinyağı Sabunu © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır