Kapat

Ersin Erol Kimdir ?


Ersin Erol Kimdir ?

Merhaba ben Ersin Erol. Çanakkale'nin Çetmibaşı köyünde doğdum, büyüdüm. Bir çocuk babası, iş insanıyım. Gerçek anlamda okur,araştırır ve bir olayın arkasındaki nedenleri derinlemesine araştırmayı severim. 

Liseye kadar eğitimime Çanakkale'de devam ettim. Sonrasında Lisans eğitimimi yurtdışında Rus dilinde yaptım. Türkiye'ye 2011 de döndükten sonra Gazi Üniversitesinde yüksek lisans programına başladım. Bilişim Suçları ve Hukuki Boyutlarını inceleyen 'Adli Bilişim' alanında yüksek lisans yapmış, Bilgisayar mühendisiyim.

Türkiye'nin önde gelen firmalarında 10 yıllık kurumsal hayatın yanında, 2017 den bu yana devam eden marka girişimciliği projelerim var. Okumayı, üretmeyi ve yol açarak insanlara fayda sağlamayı seven bir iş insanıyım.

Mevlananın, Yunus Emre'nin ve Ahi Evran felsefesinin öğretilerini benimsemiş gönül insanıyım.

Olivkoy Zeytinyağı ve Zeytin Bakkal markalarını hayata geçirip binlerce insana ulaştım. İnsanların sağlıklı ve organik beslenmelerine çözüm ürettim. Her geçen gün daha da büyüyen markalarım ile Kazdağı'nın şifasını ve bu bölgenin ürünlerini insanlara doğrudan ulaştırmaktayım.
Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır