Kapat

Keçi Peyniri ve Erken Hasat Sızma Zeytinyağı Kampanyası

380,00 TL 350,00 TL
İki sağlık iksiri,tek pakette çok uygun fiyat avantajıyla ! Yüzde yüz keçi sütünden peynirimiz ve erken hasat soğuk sıkım sızma zeytinyağımız şimdi çok uygun fiyata, üstelik kargo da ücretsiz ! Kazdağının endemik bitki türleri ile beslenen keçilerimizden sağılan süt ile yapıldı peynirlerimiz. Sütün yağı alınmadı, kaymağı ayrılmadı. Keçiden sağılan süt sadece mayalandı. Keçi sütünde olan tüm besleyici değerlerin korunduğu, geleneksel yöntemlerle üretilen peynirlerimiz anne sütünden sonra en yüksek besleyici değerlere sahip. Üstelik şimdi bu kampanya paketi dahilinde çok uygun fiyat avantajı ile. Olivkoy soğuk sıkım erken hasat sızma zeytinyağı ve Keçi Peyniri. Yüzde yüz sağlıklı, yüzde yüz lezzetli.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
Keçi Peyniri ve Erken Hasat Sızma Zeytinyağı Kampanyası ile Tamamlayıcı Ürünler
 • Zeytin Bakkal'dan En Sağlıklı Kampanya 

  Kazdağı'nın iki şifası şimdi çok uygun fiyat avantajı ile.

  Yüzde yüz keçi sütünden yapılan köy usulü keçi peynirimiz 46 TL (kargo ücreti ile beraber) yerine sadece 29 TL üstelik kargo ücretsiz.

  5 litre soğuk sıkım erken hasat sızma zeytinyağımız ve keçi peynirimizden oluşan bu paket hem çok şifalı hem de oldukça uygun fiyatlı.

  Daha iyisini çok daha uygun fiyata sizlere ulaştırıyoruz. Mart ayı boyunca geçerli olan bu kampanya paketimizi tercih ettiğinizde keçi peynirimizi yaklaşık %45 indirimli sahip olurken, kargo ücreti ya da ek farklı bir ücret ödemezsiniz. Bununla beraber paket dahilinde yer alan Olivkoy soğuk sıkım erken hasat sızma zeytinyağı için de herhangi bir kargo ücreti yoktur. İki sağlık iksiri tek pakette,çok uygun fiyat avantajı ile.

  Peki Neden Keçi Peyniri Tüketmelisiniz ?

  Anne sütüne en yakın olan süt keçi sütüdür. Keçi sütünden yapılan peynir ya da yoğurt diğer çeşitlere göre çok daha yüksek değerlere sahip olup sağlığınıza büyük katkılar sağlar.

  Keçi Peynirinin Faydaları Nelerdir ?

  •  50 Gram anne sütünde kalsiyum oranı 16, inek sütünde 60, keçi sütünde 67 miligramdır. Keçi sütünde bulunan bakteri miktarı ve yağ oranı diğer hayvanlardan daha azdır.

   

  •  Loktoz nedeniyle şişkinlik şikayeti olan, süt içemeyen kişiler için bir çözüm sağlar. Laktoz oranı bakımından yüksek proteinlerine sahip olması nedeniyle keçi sütü değerli besin ögelerini içeriyor. Özelikle bebeklerde, anne sütü alamadığı dönemlerde ihtiyaç duyacağı besin elementlerini en iyi keçi sütünden alabilir. Diğer hayvanların sütü keçi sütünün yerini tutamaz.

   

  •  Keçi sütünün insan organizmasında iltihaplanmayı önlediği, bununla beraber diş ve kemik gelişimi için de iyi bir kalsiyum kaynağı olduğu bilinmekte.

   

  Keçi Peynirini Nasıl Üretiyoruz ?

  Sabah keçiler ağıldan çıkartılmadan önce sağılır sonra Çetmibaşı köyünün üst taraflarındaki ormanlık alanda yayılması için ağıldan çıkartılır. Keçilerimiz akşama kadar çeşitli doğal otları tüketerek beslenir. Akşam saatinde ağıla geri dönen keçiler tekrar sağılır. Sabah sağılan süte eklenen süt, hiçbir işlem görmeden mayalanır. Sonrasın süzme denilen bezin içine alınır ve tel çengele asılarak suyunun süzülmesi sağlanır. Suyu süzülen peynir sertleşmesi ve olgunlaşması için bir kap içine alınır ve üstüne taş bastırılır. Böylelikle peynir olgunlaşır yani sertleşerek tüketime hazır hale gelir.

  Tamamen doğal ve tamamen lezzetli peynirlerimiz en doğal hali ile tüketime hazır hale gelir.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır