Kapat

Kırışıklık Karşıtı Krem (20 ml)

99,00 TL
Hassas cilt yapısına sahip kişilerde yüz ve göz hatlarında kırışıklıklar belirgin olabilmekte. Bu kırışıklıkları doğal bir şekilde gidermek için,içeriği tamamen doğal ürünlerden oluşan bir krem hazırladık. Bu krem cildinizin lif yapısını besler ve kırışıklıkların azalmasına destek sağlar. Peki bu kremin içeriğinde neler var ?"Balmumu,Zeytinyağı,Kuşburnu yağı,Çilek yağı,Üzüm çekirdeği yağı,Kantaron yağı,Hibiskus yağı,Gliserin." her cilt yapısına uygundur.Yüzünüzü güzelce yıkadıktan sonra parmak uçlarınızla masaj yapar gibi kremi sürünüz. Özellikle yatmadan önce ya da banyo yaptıktan sonra sürmeniz faydalı olacaktır.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
  • Hassas cilt yapısına sahip kişilerde yüz ve göz hatlarında kırışıklıklar belirgin olabilmekte. Bu kırışıklıkları doğal bir şekilde gidermek için,içeriği tamamen doğal ürünlerden oluşan bir krem hazırladık. Bu krem cildinizin lif yapısını besler ve kırışıklıkların azalmasına destek sağlar. Peki bu kremin içeriğinde neler var ?

    İÇİNDEKİLER : "Balmumu,Zeytinyağı,Kuşburnu yağı,Çilek yağı,Üzüm çekirdeği yağı,Kantaron yağı,Hibiskus yağı,Gliserin." her cilt yapısına uygundur.

    NASIL KULLANILMALI : Yüzünüzü güzelce yıkadıktan sonra parmak uçlarınızla masaj yapar gibi kremi sürünüz. Özellikle yatmadan önce ya da banyo yaptıktan sonra sürmeniz faydalı olacaktır.

    KİMLER KULLANMALI : Gözaltlarında,yüzünde ve ellerinde kırışıklar olan kişiler güvenle kullanabilir. Tamamen doğal içeriğinden dolayı her cilt yapısına uygundur.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır