Kapat

Köy Tarhanası (250 Gr)

29,00 TL
Tarhanamız Kazdağı'nın eteklerinde yerleşen yörük köylerinde yapılmaktadır.Yapımında tamamen doğal ve yöresel malzemeler kullanılmıştır.Bahçeden toplanan biber, Çanakkale domatesi, kuru soğan, süzme yoğurt, sarımsak ve tuz kullanılmıştır. Sağlıklı ve lezzetli olmasının sırrı,içeriğindeki organik ürünlerimizdir. İçeriğinde bulunan doğal ve lezzetli malzemeler sayesinde tam bir şifa kaynağı olan tarhanamızı afiyetle tüketiniz. Çanakkale Küçükkuyu'dan sevgilerimizle. Kazdağı'nın şifası sizinle olsun.
  Tükendi
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
Köy Tarhanası (250 Gr) ile Tamamlayıcı Ürünler
 •  Kazdağı Yörük Köylerinden Gelen Şifa Kaynağı ; Köy Tarhanası

  Tarhana çorbası başlı başına bir şifa kaynağıdır, hele ki o çorba tamamen doğal ve organik malzemelerden yapıldıysa hem şifa kaynağı hem de tadına doyum olmayan bir nimettir. Zeytin Bakkal olarak, Kazdağı'na ait organik ürünlerimizden birisi de köy tarhanamızdır.Tarhanamız Çanakkale'ye bağlı yörük köylerinde yapılmaktadır.Yapımında tamamen doğal ve yöresel malzemeler kullanılmıştır;Bahçeden toplanan biber, Çanakkale domatesi, kuru soğan, süzme yoğurt, sarımsak ve tuz kullanılmıştır.

  Tarhanamız imece usulü köyde yaşayan teyzeler tarafın yapılıp, güneşte kurutulmuştur.Yapımında ek bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

  İçeriğinde bulunan doğal ve lezzetli malzemeler sayesinde tam bir şifa kaynağı olan tarhanamızı afiyetle tüketiniz.

  Çanakkale Küçükkuyu'dan sevgilerimizle. Kazdağı'nın şifası sizinle olsun.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır