Kapat

Doğal Limonlu Nemlendirici Krem (40 cc)

59,00 TL
Cildiniz neme doymuyor mu ? Cildinizde kurumaya bağlı dökülmeler mi oluyor ? Ya da cildiniz kuru olduğu için bakımsız mı gözüküyor ? O halde size doğal bir çözüm önerimiz var. İçeriği tamamen doğal ve el yapımı ürünlerden oluşan limon kokulu nemlendirici kremimiz sizlere iyi gelecek. Cildinizi neme doyurup daha sağlıklı gözükmesini sağlayacak. Peki bu kremimizin içeriğinde neler mi var ?"Balmumu,zeytinyağı,gliserin,kayısı çekirdeği yağı,tatlı badem yağı,Hindistan cevizi yağı,limon yağı ve limon parçacıkları." Kremimiz tüm cilt tiplerine uygundur. Banyodan sonra ya da yatmadan önce cildinize ve ya yüzünüze güvenle sürebilirsiniz.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
Doğal Limonlu Nemlendirici Krem (40 cc) ile Tamamlayıcı Ürünler
  • Cildiniz neme doymuyor mu ? Cildinizde kurumaya bağlı dökülmeler mi oluyor ? Ya da cildiniz kuru olduğu için bakımsız mı gözüküyor ? O halde size doğal bir çözüm önerimiz var. İçeriği tamamen doğal ve el yapımı ürünlerden oluşan limon kokulu nemlendirici kremimiz sizlere iyi gelecek. Cildinizi neme doyurup daha sağlıklı gözükmesini sağlayacak. Peki bu kremimizin içeriğinde neler mi var ?

    İÇİNDEKİLER : "Balmumu,zeytinyağı,gliserin,kayısı çekirdeği yağı,tatlı badem yağı,Hindistan cevizi yağı,limon yağı ve limon parçacıkları."

    KİMLER KULLANMALI : Kremimiz tüm cilt tiplerine uygundur.

    NASIL KULLANMALISINIZ : Banyodan sonra ya da yatmadan önce cildinize ve ya yüzünüze güvenle sürebilirsiniz.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır