Kapat

Lavanta Özlü Nemlendirici Krem (40 cc)

49,00 TL
Tamamiyle doğal bir nemlendirici ile tanışmaya hazır mısınız. Balmumu, zeytinyağı,gliserin,kayısı çekirdeği yağı,tatlı badem yağı,Hindistan cevizi yağı ve lavanta yağının belli oranlarda biraraya gelmesiyle ürettiğimiz doğal nemlendirici kremimiz cildinizi besler ve daha canlı görünmesini sağlar. El,yüz ve vücut için uygundur.Ayak topuk çatlakları,dirsekler,kuruyan ve çatlayan ciltlerde rahatlıkla uygulanabilir.Egzema gibi cilt rahatsızlıklarında kullanıma uygundur.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
Lavanta Özlü Nemlendirici Krem (40 cc) ile Tamamlayıcı Ürünler
  • İÇİNDEKİLER :  : Balmumu,zeytinyağı,gliserin,kayısı çekirdeği yağı,tatlı badem yağı,Hindistan cevizi yağı,lavanta yağı.

    KULLANIM ALANLARI  : El,yüz ve vücut için uygundur.Ayak topuk çatlakları,dirsekler,kuruyan ve çatlayan ciltlerde rahatlıkla uygulanabilir.

    FAYDALARI : Egzema,sedef ve kaşıntıya bağlı cilt şikayetlerinde kullanıma uygundur. A vitamini açısından zengin olan balmumu cilde parlaklık sağlar ve cildin kuruyup çatlamasını önler. Elinize, yüzünüze ve gözaltlarınıza uygulayabilirsiniz.

    Doktor tedavi eder, doğa iyileştirir.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır