Kapat

Olivkoy 400+ Yüksek Polifenollü İlk Hasat Zeytinyağı

490,00 TL 350,00 TL
Yüksek polifenollü ilk hasat zeytinyağımızı içimlik olarak tüketebilirsiniz. Neredeyse tamamı yeşil zeytin tanelerinden sıkımını yaptığımız ilk hasat yüksek polifenollü zeytinyağımız güçlü bir aromaya sahiptir. Sağlığımızın bekçiliğini yapan polifenoller yüksek oranda bulunmaktadır. O yüzden şifa iksiri ilk hasat yüksek polifenollü zeytinyağımızı içtiğinizde gırtlakta yanma hissi oluşabilir, hatta öksürebilirsiniz. Yüksek polifenollü Olivkoy ilk hasat zeytinyağımızı yemeklerinizde,salatalarda ya da içerek keyifle tüketebilirsiniz. Ayrıca saç ve cilt bakımında gözle görülür faydalar elde edebilirsiniz. Ürünümüzün başlıca özellikleri şunlardır : 0.3 asittir. Ekim 2021 tarihinde ilk hasat edilen zeytinlerimizden üretilmiştir. 1 kilogram zeytinyağı için yaklaşık 10-12 kilo aralığında zeytin tanesi sıkıldı. Filtre edilmediği için hafif bulanıktır. Çok taze olduğu için meyvemsi hoş bir koku ve doyumsuz lezzete sahiptir. Sağlığımızın bekçiliğini yapan polifenol oranı 400'ün üzerindedir. Keskin ve güçlü bir nefaseti vardır. Kanser, kalp damar hastalıkları,diyabet ve tansiyon gibi yaygın hastalıklara karşı güçlü bir koruma sağlar.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Yüksek polifenollü ilk hasat zeytinyağımızı içimlik olarak tüketebilirsiniz. 

  Neredeyse tamamı yeşil zeytin tanelerinden sıkımını yaptığımız ilk hasat yüksek polifenollü zeytinyağımız güçlü bir aromaya sahiptir. Sağlığımızın bekçiliğini yapan polifenoller yüksek oranda bulunmaktadır. O yüzden şifa iksiri ilk hasat yüksek polifenollü zeytinyağımızı içtiğinizde gırtlakta yanma hissi oluşabilir, hatta öksürebilirsiniz.

  Yüksek polifenollü Olivkoy ilk hasat zeytinyağımızı yemeklerinizde,salatalarda ya da içerek keyifle tüketebilirsiniz. Ayrıca saç ve cilt bakımında gözle görülür faydalar elde edebilirsiniz. Ürünümüzün başlıca özellikleri şunlardır :

  • 0.3 asittir.

  • Ekim 2021 tarihinde ilk hasat edilen zeytinlerimizden üretilmiştir.

  • 1 kilogram zeytinyağı için yaklaşık 10-12 kilo aralığında zeytin tanesi sıkıldı.

  • Filtre edilmediği için hafif bulanıktır.

  • Çok taze olduğu için meyvemsi hoş bir koku ve doyumsuz lezzete sahiptir.

  • Sağlığımızın bekçiliğini yapan polifenol oranı 400'ün üzerindedir.

  • Keskin ve güçlü bir nefaseti vardır.

  Kanser, kalp damar hastalıkları,diyabet ve tansiyon gibi yaygın hastalıklara karşı güçlü bir koruma sağlar.

  YÜKSEK POLİFENOLLÜ ZEYTİNYAĞI GIRTLAĞI NEDEN YAKAR ? - YOUTUBE VİDEO

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır