Kapat

Zeytin Bakkal | İkili Paket Kampanyası

580,00 TL 540,00 TL
İYİ ZEYTİNYAĞI,UYGUN FİYAT. 2020 - 2021 Sezonunda sıkımını yaptığımız, çok sevilen ve en çok satın alınan Olivkoy erken hasat sızma zeytinyağımızı daha uygun fiyata satın almak ister misiniz. İki adet 5 litre Olivkoy erken hasat sızma zeytinyağımız 580 TL yerine 540 TL, üstelik kargo ücreti yok. Çok daha lezzetli yemek ve salataların yanında, Kazdağı'nın şifasını elde etmek için tıklayın, güvenli bir şekilde satın alın. İyi zeytinyağını daha uygun fiyata elde edin. Şifanız Kazdağı'ndan olsun.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • İYİ ZEYTİNYAĞI,UYGUN FİYAT.

   

  2020 - 2021 Sezonunda sıkımını yaptığımız, çok sevilen ve en çok satın alınan Olivkoy erken hasat sızma zeytinyağımızı daha uygun fiyata satın almak ister misiniz. İki adet 5 litre Olivkoy erken hasat sızma zeytinyağımız 580 TL yerine 540 TL, üstelik kargo ücreti yok.

  Çok daha lezzetli yemek ve salataların yanında, Kazdağı'nın şifasını elde etmek için tıklayın, güvenli bir şekilde satın alın. İyi zeytinyağını daha uygun fiyata elde edin.

  Şifanız Kazdağı'ndan olsun.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır