Kapat

Saç Serumu 50 cc ( Saç Dökülme Karşıtı)

99,00 TL
Saçlarınız sık mı dökülmeye başladı ? İnce telli ve seyrek saç yapısına mı sahipsiniz ? Belki de saç kökleriniz yeterince beslenemediği için dökülüyordur. Size harika bir önerimiz var. İçeriği tamamen doğal ürünlerden oluşan, saç serumumuzu saç köklerinize uygulayarak dökülmeyi minimuma düşürebilirsiniz. Peki saç serumumuzun içeriğinde neler mi var ? "Balmumu,zeytinyağı,buğday yağı,avokado yağı,Hindistan cevizi yağı,papatya yağı,Lavanta yağı,hint yağı,Susam yağı,tatlı badem yağı,ceviz yağı,Kuşburnu yağı." Ürün içeriğimiz tamamen doğal maddelerden oluştuğu için her cilt yapısına uygundur. Hafta iki ya da üç defa uygulayarak saç köklerinizi güçlendirebilirsiniz.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
  • Saçlarınız sık mı dökülmeye başladı ? İnce telli ve seyrek saç yapısına mı sahipsiniz ? Belki de saç kökleriniz yeterince beslenemediği için dökülüyordur. Size harika bir önerimiz var. İçeriği tamamen doğal ürünlerden oluşan, saç serumumuzu saç köklerinize uygulayarak dökülmeyi minimuma düşürebilirsiniz. Peki saç serumumuzun içeriğinde neler mi var  ?

    İÇİNDEKİLER : "zeytinyağı,buğday yağı,avokado yağı,Hindistan cevizi yağı,papatya yağı,Lavanta yağı,hint yağı,Susam yağı,tatlı badem yağı,ceviz yağı,Kuşburnu yağı."

    KİMLER KULLANMALI : İnce ve seyrek saç yapısına sahip herkes kullanabilir.Ürün içeriğimiz tamamen doğal maddelerden oluştuğu için her cilt yapısına uygundur.

    NASIL KULLANILMALI : Hafta iki ya da üç defa banyo yaptıktan sonra, temiz saç köklerine uygulayarak saç köklerinizi güçlendirebilirsiniz. Düzenli kullanımlarda iki hafta sonra saç dökülmesinin görülür seviyede azalması beklenir.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır