Kapat

SENİN AĞACIN

900,00 TL 650,00 TL
Kazdağı'nın eteklerindeki bahçelerimizden istediğiniz bir ağacı bir yıllığına kiralayabilir,ne zaman isterseniz ağacınızı ziyaret ederek nefes alabilirsiniz. Benim de bir zeytin ağacım olsun,hem üretmenin keyfini yaşayayım hem de yıl boyunca istediğim zaman ziyaret edip doğayla bütünleşmek istiyorum diyorsanız,bizden ağaç kiralayabilirsiniz. Bambaşka bir deneyim için,sizin için buradayız. Bu bahçedeki ağaçlar hem sizin hem de bizim. Ağacınıza dokunmak için 'Senin Ağacın' teklifimizi değerlendirebilirsiniz.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Zeytin ağacı sahibi olmak ister misiniz ?

  Dünyada oksijen oranının en yüksek olduğu ikinci bölge olan bölgemizdeki ağaçlarımızı yıllık olarak kiralayabilir,zeytinin mucizesine birebir şahitlik edebilirsiniz.

  Zeytin yetiştirmenin birçok zor yanını sizin yerinize biz yapıyoruz, sizin yapmanız gereken tek şey üretimin keyfine varmak.Peki ağaç kiralamayla size verdiğimiz hizmetler nelerdir ?

  • Bahçe bakımı : Bahçenin sürülmesi,ayrık otların temizlenmesi.
  • Ağaç bakımı : Ağacın bundanması,çevresel tehditlere ve zararlılara karşı korunması.
  • Rehberlik hizmeti : Hasat zamanı zeytini,bahçeyi tanıtma ve topladığınız zeytinleri değerlendirmenize yardımcı olma. Topladığınız zeytinleri ister saatler içinde sıkımını yapalım ya da sofralık olarak değerlendirin. Her iki durumda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  Zor olan yanlarını biz sizin için çözüyoruz, siz yıl içinde istediğiniz bir gün ağacınızı ziyaret edebilir,gölgesinde Kazdağı'nın keyfini soluklayabilirsiniz. Hasat zamanı ağacınızdaki zeytin meyvelerini toplayarak üretmenin,doğallığın ve tazeliğin keyfini sürebilirsiniz.

  'Senin Ağacın' Kiralama modeli nedir ?

  1 Yıllık ağaç kiralama ücretini ödedikten sonra sizinle direkt iletişime geçiyoruz. Size uygun bir tarih belirleyip sizi Küçükkuyu'ya davet ediyoruz. Birlikte zeytin bahçemizi ziyaret edip,istediğiniz bir ağacı seçtikten sonra sizinle beraber künyeyi asıyoruz. Böylelikle bir yıllık kiramala süreci başlamış oluyor.

  Ekim ayı ile beraber hasat dönemi başladığında size bilgi veriyoruz. İster gelip ağacınızdaki zeytinleri kendiniz toplayın ve sıkımı yapalım ya da isterseniz sizin yerinize biz yapalım.

  Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin,Zeytinyağı Sabunu © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır