Kapat

Olivkoy Taş Baskı Soğuk Sızma Zeytinyağı (5000 ML)

525,00 TL
2021-2022 sezonu taş baskı zeytinyağımız hazır. Daha önce böyle harika bir lezzeti tatmamış olabilirsiniz. Şu anda 'evet aradığım lezzet bu' diyeceğiniz zeytinyağını incelemektesiniz. Tazecik, mis kokulu Olivkoy taş baskı sızma zeytinyağımızın lezzetini çok seveceksiniz. Granit taşlarla zeytinleri ezerek sıktığımız Olivkoy taş baskı zeytinyağımızın tadı kadar şifa yönü de yüksektir. Yüzlerce senedir uygulanan sulu baskı yöntemi ile sıkımını yaptığımız Olivkoy taş başkı zeytinyağına sahip olmak isterseniz,tıklayın,satın alın,aynı gün kargoya verelim. Sağlığınızı Olivkoy ile korurken,damak tadınızı zenginleştirelim. Ne dersiniz, sizce de Olivkoy zeytinyağını keşfetme zamanı geldi değil mi ?
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Kazdağı'nın eteklerinde ürettik. Küçükkuyu ve Edremit arasındaki zeytin bahçelerimizden topladığımız zeytinlerimizi taş baskı fabrikamızda sıktık.

  Olivkoy Zeytinyağı markamızla uzunca süredir sizlerin tercihi olan taş baskı sızma zeytinyağımızın kadim bir tarihi vardır.Yüzlerce senedir kullanılan,taş baskı yöntemi ile sıkarak ürettik. Geleneksel olarak ürettiğimiz taş baskı zeytinyağımızın aroması ve nefaseti damak tadınıza zenginlik katacak.

  Taş baskı zeytinyağımızın kendine has hissedilir aroması ve hafif kokusu belirgindir ve damakta iz bırakır. Küçükkuyu zeytinlerinden, bahçemizden hasat ettiğimiz zeytinn tanelerinin enfes aroması sizleri zeytinin geçmişinde bir yolculuğa çıkartacak.

  Olivkoy Zeytinyağı  özel seri bu üst sınıf yağı; salata, mezeler ve kahvaltıda çiğ olarak tüketebilirsiniz. Ayrıca yemeklerinizde de afiyetle kullanabilir,kadim zeytinyağı aromasının keyfine varabilirsiniz.

  Zeytin Bakkal olarak sizleri üstün lezzetlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz...

  Kazdağı'ndan,Çanakkale/Küçükkuyu'dan sevgilerimizle.

 • özelllik

  Ağaç Türü Edremit Yağlık
  Üretim Yöntemi Taş Baskı
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır