Kapat

Olivkoy Taş Baskı Soğuk Sızma Zeytinyağı (5000 ML)

270,00 TL
Kazdağı'nın eteklerinden gelen özel bir lezzet ile tanışmaya hazır mısınız ?Olivkoy Taş Baskı Sızma Zeytinyağımız Çanakkale Küçükkuyu ve Edremit arasındaki zeytinliklerimizden hasat ettiğimiz zeytinlerden sıkımı yapılır. Her biri iki tonluk granit taşlarla ezerek,tamamen geleneksel yöntemle üretilir. Apayrı bir üretim tekniği ile ürettiğimiz Olivkoy taş baskı sızma zeytinyağı standart üstü bir lezzete sahiptir.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 • Kazdağı'nın eteklerinde ürettik. Küçükkuyu ve Edremit arasındaki zeytin bahçelerimizden topladığımız zeytinlerimizi taş baskı fabrikamızda sıktık.

  Olivkoy Zeytinyağı markamızla uzunca süredir sizlerin tercihi olan taş baskı sızma zeytinyağımızın kadim bir tarihi vardır.Yüzlerce senedir kullanılan,taş baskı yöntemi ile sıkarak ürettik. Geleneksel olarak ürettiğimiz taş baskı zeytinyağımızın aroması ve nefaseti damak tadınıza zenginlik katacak.

  Taş baskı zeytinyağımızın kendine has hissedilir aroması ve hafif kokusu belirgindir ve damakta iz bırakır. Küçükkuyu zeytinlerinden, bahçemizden hasat ettiğimiz zeytinn tanelerinin enfes aroması sizleri zeytinin geçmişinde bir yolculuğa çıkartacak.

  Olivkoy Zeytinyağı  özel seri bu üst sınıf yağı; salata, mezeler ve kahvaltıda çiğ olarak tüketebilirsiniz. Ayrıca yemeklerinizde de afiyetle kullanabilir,kadim zeytinyağı aromasının keyfine varabilirsiniz.

  Zeytin Bakkal olarak sizleri üstün lezzetlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz...

  Kazdağı'ndan,Çanakkale/Küçükkuyu'dan sevgilerimizle.

 • özelllik

  Aroma Yoğunluğu Orta Yoğunluk
  Hasat Zamanı Ekim 2018
  Menşei Küçükkuyu/Çanakkale
  Ağaç Türü Edremit Yağlık
  Asit Oranı 0.5% Max
  Üretim Yöntemi Taş Baskı
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır