Kapat

Zeytin Bakkal Şifa Sepeti

385,00 TL
Kazdağı'ının eteklerinde sizin için bir şifa paketi hazırladık. Ruha iyi hissettiren,bedene şifa veren bir paket. Peki neler mi var bu pakette ? 5 Litre Olivkoy Soğuk sıkım erken hasat sızma zeytinyağının yanında; 250 Gr Kurutulmuş Çanakkale domatesi, 250 Gr. Köy tarhanası,1000 cc siyah zeytin ve ilaç ayarında 50 Gr.zeytin yaprağı çayımız size ve sevdiklerinize şifa verecek, lezzet verecek. Hadi siz de bu Kazdağı organik sepetini satın alın ve bayramınız şifalı geçsin.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
  • Bayrama Özel Kampanya; Zeytin Bakkal Şifa Sepeti

    Kazdağı'ının eteklerinde sizin için bir şifa paketi hazırladık. Ruha iyi hissettiren,bedene şifa veren bir paket. Peki neler mi var bu pakette ? 5 Litre Olivkoy Soğuk sıkım erken hasat sızma zeytinyağının yanında; 250 Gr Kurutulmuş Çanakkale domatesi, 250 Gr. Köy tarhanası,1000 cc siyah zeytin ve ilaç ayarında 50 Gr.zeytin yaprağı çayımız size ve sevdiklerinize şifa verecek, lezzet verecek. Hadi siz de bu Kazdağı organik sepetini satın alın ve bayramınız şifalı geçsin.

    Yedikleriniz hem beden sağlığınızı hem de ruh sağlığınızı etkiler. Doğal beslenin, Kazdağı'ndan beslenin iyi kalın, iyi hissedin.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır