Kapat

Hoş Bulduk


Herkese Merhabalar

Uzunca bir süredir Olivkoy üzerinden blog yazılarımızı yazıp,ürünlerimizi ve zeytinyağına dair her konuyu ele alıyorduk. Dünyanın belki de en güzel topraklarında,kendi bahçelerimizden ürettiğimiz soğuk sıkım sızma zeytinyağı çeşitletini tanıtıp,satışını yapıyoruz uzun bir süredir. Ancak Küçükkuyu'nun zenginlikleri sadece kaliteli zeytinyağı değildi;zeytin çeşitlerimiz,doğal üretim zeytinyağı sabunumuz,zeytin ağacından yapılmış dekoratif ürünler,yöresel tatlar da vardı ve bunları da sizlere ulaştırmak istedik.

Olivkoy kalitesi korunmuş bir zeytinyağı markamızdır ve böyle hayatına devam edecektir. Beraberinde Zeytin Bakkal zeytine dair her şeyin olduğu ve sadece Küçükkuyu bölgesinde bahçelerimizden olan zenginliklerin satışının yapıldığı bir platform olarak ailemize katıldı.Bu platform üzerinden sizlere 'merhaba'diyoruz. Ailemize yeni katılan Zeytin Bakkal'da olmaktan çok mutluyuz. Sizin de hoş geldiniz sözünüzü işitir gibi olduğumuz için ilk yazımızın adı 'hoş bulduk' oldu.

Doğaya,doğala ve zeytine dair her şeyi daha fazla konuşacağız,üreteceğiz ve sizlere ulaştıracağız.

Sevgiyle

 
Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır