Kapat

Zeytinler

Kazdağı'nın Şifası Zeytin Bakkal'ın Sepetinde.

İnsanoğlu binlerce yıldır zeytin denilen meyvenin şifasından faydalanmakta. Kırma zeytin, yeşil çizik zeytin ve siyah zeytin  çeşitleri ayrı lezzetlere sahip zeytin meyvesinin faydaları oldukça fazladır.

Kazdağı'nın eteklerinde, Yeşilyurt ve Adatepe köyleri arasındaki bahçelerimizden tek tek el emeği göz nuru topladığımız zeytinlerimizi tamamen doğal yöntemle tatlandırarak, zeytinin dalındaki şifasını koruyoruz. Hem çok lezzetli hem de oldukça faydalı doğal zeytin çeşitlerimizi uygun fiyat avantajı ile web sitemizden kolayca sipariş edebilirsiniz.

Kazdağı'nın eteklerinde yerleşen küçük kasabamız Küçükkuyu'dayız. Buradan tüm ülkemize, baheçelerimizin şifasını ulaştırıyoruz.

Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Kırma zeytin, yeşil çizik zeytin ve siyah zeytin çeşitlerimiz ile damak tadınızı zenginleştirirken, zeytin meyvesinin şifası ile iyi hissedeceksiniz. Kazdağı'nın şifası Zeytin Bakkal'da.Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır