Kapat

Köy Tipi Zeytinyağı Sabunu (1 Kg)

180,00 TL 120,00 TL
Özellikle ince telli ve dökülmeye yatkın saçların onarımı için tercih edilen zeytinyağı sabunumuzu denediniz mi ? El,vücut ve saç temizliğinde yoğun talep gören zeytinyağı sabunlarımızı geleneksel usullere göre ürettik. İçinde zeytinyağından gelen E vitamini sayesinde saçlarınızı ve vücudunuz arınırken,beslenir ve canlılık kazanır. Saçlarınız cansız ve dökülmeye başladıysa köy tipi zeytinyağı sabunlarımızı düzenli kullanmanız durumunda dökülmenin azaldığını ve saçlarınızın daha canlı ve güçlü bir görünüm kazandığını görebilirsiniz. Buna ek olarak ciltteki saç ve derisinde oluşan mantar, egzama,sedef gibi cilt problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Yağlı saç diplerindeki yağ ve kir tabakasını güçlü bir şekilde temizlerken kepeklenmeyi de önler
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
  • Özellikle ince telli ve dökülmeye yatkın saçların onarımı için tercih edilen zeytinyağı sabunumuzu denediniz mi ? El,vücut ve saç temizliğinde binlerce senedir kullanılan zeytinyağı sabunlarımızı geleneksel usullere göre ürettik. İçinde zeytinyağından gelen E vitamini sayesinde saçlarınızı ve vücudunuz arınırken,beslenir ve canlılık kazanır. 

    Saçlarınız cansız ve dökülmeye başladıysa köy tipi zeytinyağı sabunlarımızı düzenli kullanmanız durumunda dökülmenin azaldığını ve saçlarınızın daha canlı ve güçlü bir görünüm kazandığını görebilirsiniz.

    Buna ek olarak ciltteki saç ve derisinde oluşan mantar, egzama,sedef gibi cilt problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Yağlı saç diplerindeki yağ ve kir tabakasını güçlü bir şekilde temizlerken kepeklenmeyi de önler.

    ÖNEMLİ UYARI : Her cilt yapısı ve genetik alerjen yapısı farklı olduğu için bir kişiye fayda sağlayan zeytinyağı sabunumuz başka bir kişide beklenen etkileri göstermeyebilir.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır