Kapat

Köy Tipi Zeytinyağı Sabunu Tekli (200 Gr)

15,00 TL
Kendi zeytinyağımızı kullanarak,geleneksel yöntemlerle ürettik. Herhangi bir kimyasal ya da sağlığa zararlı herhangi bir katkı maddesi içermez. Güvenle el,yüz ve saçlarda kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra kuru bir yerde muhafaza ediniz.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
Köy Tipi Zeytinyağı Sabunu Tekli (200 Gr) ile Tamamlayıcı Ürünler
  • Özellikle ince telli ve dökülmeye yatkın saçların onarımı için tercih edilen zeytinyağı sabunumuzu denediniz mi ? El,vücut ve saç temizliğinde yoğun talep gören zeytinyağı sabunlarımızı geleneksel usullere göre ürettik. İçinde zeytinyağından gelen E vitamini sayesinde saçlarınızı ve vücudunuz arınırken,beslenir ve canlılık kazanır. 

    Saçlarınız cansız ve dökülmeye başladıysa köy tipi zeytinyağı sabunlarımızı düzenli kullanmanız durumunda dökülmenin azaldığını ve saçlarınızın daha canlı ve güçlü bir görünüm kazandığını görebilirsiniz.

    Buna ek olarak ciltteki saç ve derisinde oluşan mantar, egzama,sedef gibi cilt problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Yağlı saç diplerindeki yağ ve kir tabakasını güçlü bir şekilde temizlerken kepeklenmeyi de önler.  Herhangi bir kimyasal ya da sağlığa zararlı herhangi bir katkı maddesi içermez.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır