Kapat

Olivkoy Olgun Hasat Naturel Soğuk Sızma Zeytinyağı (1000ml)

110,00 TL
Çok daha lezzetli yemeklere hazır mısınız ? Olivkoy olgun hasat sızma zeytinyağı yumuşak,sarıya daha yakın rengi ve hoş tadı ile tüm yemeklerinize tat katacak. İyi bir sarmanın,kuru fasülyenin ya da kızartmanın sırrı Olivkoy zeytinyağının Kazdağı’ndaki bahçelerinden geçer. Siz de keyif dolu sofralarda, huzurlu sofralar istiyorsanız Olivkoy olgun hasat sızma zeytinyağımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Olivkoy sağlıkla,güvenle.
  Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
Olivkoy Olgun Hasat Naturel Soğuk Sızma Zeytinyağı (1000ml) ile Tamamlayıcı Ürünler
 • Küçükkuyu'nun kendine has aromasını bu ürünümüzde bulabilirsiniz. Siyah zeytin tanelerinin yumuşak ve damaklarda iz bırakan lezzeti.

  Olivkoy Zeytinyağı markamızla uzunca süredir sizlerin tercihi olan taş baskı sızma zeytinyağımızın kadim birAralık ayında siyaha dönmüş zeytin tanelerini sıkarak elde ettiğimiz, rengi sarıya yakına ve hafif tadı ile yemeklerinize zeytinin tadını katabilirsiniz.

  Küçükkuyu'daki bahçelerimizden hasat edilen zeytin tanelerinden elde edilen bu ürünü keyifle tüketebilirsiniz.

  Zeytin Bakkal olarak sizleri üstün lezzetlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz...

  Yemeklerde,pilavda hatta kızartmada dahi kullanabilir,lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Bununla beraber salata,sos ya da banarak afiyetle tüketebilirsiniz.

 • özelllik

  Aroma Yoğunluğu Orta Yoğunluk
  Menşei Küçükkuyu/Çanakkale
  Sıkım Özelliği Soğuk Sıkım
  Ağaç Türü Edremit Yağlık
  Asit Oranı 0.5% Max
  Üretim Yöntemi Kontinü Sistem
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır