Kapat

Doğal Siyah Zeytin - 1600 Gr

75,00 TL
Mutlu bir sabahın müjdesi ailecek yapılan güzel bir kahvaltıdır. Bu kahvaltıda daha iyi bir zeytin olsun istemez misiniz ? O halde sizi Kazdağı’nın lezzet ve şifa kaynağı doğal siyah çevirme zeytinimizi öneriyoruz. Olivkoy Zeytinyağının yapımında kullanılan Edremit yağlık cinsi zeytinlerimiz tamamen doğal ve oldukça lezzetlidir. Zeytinlerimizde katkı maddesi ya da renklendirici olmadığı için bazıları siyah bazıları da kahverengiye yakın olabilir. Afiyetle tüketebilirsiniz.
  Tükendi
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
  • Çanakkale’nin Adatepe ve Yeşilyurt köyleri arasındaki bahçelerimizden Kasım-Aralık aylarında toplanan Edremit yağlık cinsi zeytinin iri boyları seçilir. Zeytinler bol suda  yıkandıktan sonra ,deniz tuzuna ek olarak az miktarda kaya tuzu ve bir miktarda sirke eklenerek beklemeye alınır. Başta acı olan zeytinler iki üç günde bir çevrilerek acı suyunu bırakması sağlanır ve zeytinler kendi acı suyunda olgunlaşmaya bırakılır. El emeği ile yaklaşık altı ay boyunca çevrilen zeytinler  yenmeye hazır hale gelir.

    Zeytinlerden bazıları siyah iken bazıları kahverengi olabilir, renk farkı zeytinin güneşi görerek olgunlaşması ile ilgilidir. Herhangi bir katkı maddesi ya da renklendirici içermeyen zeytinlerimiz doğal bir lezzete sahiptir.

    Ambalajın kapağını açtıktan sonra doğrudan güneş almayan bir yerde tutmanız önemlidir. Afiyetle tüketiniz.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:
Benzer Ürünler


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır