Kapat

Organik Yüz Serumu (30 cc)

99,00 TL
Ne kadar krem kullansanız yüzünüz kuru mu kalıyor ? Cansız ve solgun mu gözüküyor ? Bu sorunu doğal yollardan aşmak için organik yüz serumumuzu kullanabilirsiniz.Günlük kullanılan serumların yeterli olmadığı durumlarda cildinizin derinlerine inerek besler, nemlendirir ve canlı görünüm kazanmasını sağlar.İçeriğinde bulunan yağlar sayesinde E,A ,B ve C vitaminleri açısından zengindir.Kullanılan bitkisel yağlar yüksek miktarda linoleik asit ve oleik asit içermektedir.Bu nedenle cildin bariyeri daha güçlü hale gelir.Nemi ve suyu içerde tahriş edici maddeleri dışarda tutabilir.Cildin sıkılaşmasına ve akneyi azaltmaya yardımcı olur.
  Tükendi
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
Organik Yüz Serumu (30 cc) ile Tamamlayıcı Ürünler
  • İÇİNDEKİLER : Zeytinyağı,Hindistan cevizi yağı,kayısı çekirdeği yağı,tatlı badem yağı,ahududu yağı,kuşburnu yağı,üzüm çekirdeği yağı,susam yağı,avokado yağı,gül yağı,buğday yağı,çay ağacı yağı,lavanta yağı,E vitamini.

    FAYDALARI : Ne kadar krem kullansanız yüzünüz kuru mu kalıyor ? Cansız ve solgun mu gözüküyor ? Bu sorunu doğal yollardan aşmak için organik yüz serumumuzu kullanabilirsiniz.Günlük kullanılan serumların yeterli olmadığı durumlarda cildinizin derinlerine inerek besler, nemlendirir ve canlı görünüm kazanmasını sağlar.İçeriğinde bulunan yağlar sayesinde E,A ,B ve C vitaminleri açısından zengindir.Kullanılan bitkisel yağlar yüksek miktarda linoleik asit ve oleik asit içermektedir.Bu nedenle cildin bariyeri daha güçlü hale gelir.Nemi ve suyu içerde tahriş edici maddeleri dışarda tutabilir.Cildin sıkılaşmasına ve akneyi azaltmaya yardımcı olur.

    Doktor tedavi eder, doğa iyileştirir.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
    Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır