Kapat

Keçi Peyniri (500 Gr)

45,00 TL
Yüzde yüz keçi peyniri, yüzde yüz organik. Kazdağı'nın köylerinde yetiştirilen keçiler, sabah ağıldan çıkartılır akşama kadar köyün etrafında binbir çeşit ot ile beslenir. Zengin bitki örtüsü nedeniyle alınan sütün kalitesi de yüksektir ve organiktir. Kazdağı'nın eteklerinde yerleşen Çetmibaşı, Kızılyer ve Adatepebaşı köylerindeki Yörük kadınların, ev usulü yaptığı, yüzde yüz keçi sütünden imal edilen, organik keçi peyniri. Anne sütüne en yakın süt olan keçinin tertemiz sütü ile yapılan peynirlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.
  Tükendi
Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım


Teşekkür Ederiz,
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
Keçi Peyniri (500 Gr) ile Tamamlayıcı Ürünler
 • Anne sütüne en yakın süt,keçi sütüdür. Keçi sütünden yapılan peynir  insan sağlığına şifadır.

  Yüzde yüz keçi peyniri, yüzde yüz organik.

  Kazdağı'nın köylerinde yetiştirilen keçiler, sabah ağıldan çıkartılır akşama kadar köyün etrafında binbir çeşit ot ile beslenir. Zengin bitki örtüsü nedeniyle alınan sütün kalitesi de yüksektir ve organiktir.

  Kazdağı'nın eteklerinde yerleşen Çetmibaşı, Kızılyer ve Adatepebaşı köylerindeki Yörük kadınların, ev usulü yaptığı, yüzde yüz keçi sütünden imal edilen, organik keçi peyniri.

  Anne sütüne en yakın süt olan keçinin tertemiz sütü ile yapılan peynirlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

 • Genel Özellikler

  Üretim Yeri Çanakkale/Çetmibaşı Köyü

  Keçi Peyniri

  Brüt Ağırlık 1100 Gr
  İçeriği %100 Keçi Sütü
  Net Peynir Ağırlığı 500 Gr
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:


Zeytin Bakkal | Çanakkaleden Üstün Lezzetli Zeytinyağı ve Organik Ürünler © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır